In order for this site to work properly we place cookies on your device. By using this site, you agree to the use of cookies.

  • Home
  • After the Weekend
¡ Feliz Navidad, Viesis !

Via de Cristo 15!

The Via de Cristo movement this year celebrates 15 years. To celebrate this anniversary more than 200 pilgrims gathered from all over Latvia on 14 October in Dobele for the 15 Year Anniversary Ultreya.

The event began with a communion service at Dobele''s Lutheran church. After the service everyone went to the Culture Center and shared a meal, enjoyed reunion, sang, shared, listened to some good speakers, laughed and shead tears of joy. In other words rejoiced in the Lord. The surprise of the evening was the Christian group "Jorspeis".

For this Ultreya visiting from America was Rev. Mārtiņš and Gunta Irbe (IN 8 and 7, the founders of VdC in Latvia), our Archbishop Janis Vanags (LV 7) and Liepaja''s Bishop Hans Martin Jensons (LV 4), both VdC pilgrims. The evening was magnificently hosted by Arnis and Ieva Sīpols (LV 9 and 10).

Thank''s to Inga Reča for the pictures (LV 17).

Continue Reading

Latvijas Via de Cristo 15 gadu jubilejas Ultreya

“Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda.
…Es atzinu, ka viss, ko Dievs dara, tas paliek mūžīgi: tam nevar neko nedz pielikt, nedz atņemt, un Dievs to visu tā ir iekārtojis, lai Viņu bīstas.”
(Salamans Mācītājs 3:1, 14)

15 gadiSavs laiks ir bijis arī Via de Cristo kustības uzsākšanai Latvijā pirms 15 gadiem.

Pateicībā par šī nodoma īstenošanos un piepildījumu, vēlamies Jūs, katru VdC svētceļnieku, aicināt uz “VdC 15 gadu Jubilejas Ultreya”, kas notiks š. g. 14. oktobrī, sestdien, Dobelē.

Iesāksim ar kopīgu Dievkalpojumu plkst. 15.00, Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 1, Dobelē. Svētceļnieki laipni gaidīti ierasties jau no plkst. 14.00, Dobeles draudzes namā - Krišjāņa Barona ielā 1a, Dobelē.
Pēc Dievkalpojuma dosimies tieši pāri ielai uz Dobeles kultūras namu, Baznīcas ielā 6, kur baudīsim kopīgu maltīti, priecāsimies par atkalredzēšanos, dziedāsim, dalīsimies, uzklausīsim dažu labu runātāju, smiesimies, varbūt nobirdināsim kādu prieka asaru, arvienvārdsakot priecāsimies iekš Tā Kunga! (Saskaņā ar jauno tulkojumu “Priecāsimies Kungā!”).

Ar mums kopā šajā dienā būs arī Mārtiņš un Gunta Irbes (VdC dibinātāji Latvijā) un mūsu arhibīskaps, VdC svētceļnieks, Jānis Vanags!

Ultreya dalības maksa ir EUR 10. Tā kā mūsu lielais prieks un iedrošinājums ir tikšanās vienam ar otru, tad dalības maksa nevar būt par šķērsli šim brīdim.  Tie, kuri jūt aicinājumu ziedot vairāk – esiet brīvi to darīt! Ja vienīgais šķērslis piedalīties ir dalības maksa, lūdzu droši dodiet ziņu par to Ievai Sīpolai (kontaktinformācija zemāk), un ja Jums jau šajā brīdī ir zināms, ka mums blakus ir VdC ceļinieks, kurš labprāt būtu kopā ar mums visiem, tomēr tieši finansiālu apsvērumu dēļ nepieteiksies,  lūdzu esiet aktīvi - klusi un mīļi informējiet  par to Ievu Sīpolu.

Kā Salamans teiktu - savs noteikts laiks ir arī pieteikšanās apstiprinājuma nosūtīšanai: lūdzam pieteikties tuvāko 2 nedēļu laikā, līdz š. g. 29. septembrim, sūtot apstiprinājumu Ievai Sīpolai pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai īsziņu uz mob.t. 27020111, kā arī iemaksājot dalības maksu EUR 10 VdC bankas kontā, maksājuma mērķī norādot: “15 Ultreya Vārds Uzvārds”.

Bankas rekvizīti: Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731;
Swedbank LV46HABA0551017377709

Būsim visi kopā šajā svētku, pateicības un iedrošinājuma dienā - Ultreyā!

Uz drīzu tikšanos!

Via de Cristo Sekretariāts

vdc logo tiny
Organization "Latvia's Via de Cristo" registration nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Questions, suggestions or errors on page: vdc@viadecristo.lv