Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

¡ Feliz Navidad, Viesis !

Via de Cristo 15 gadi!

Latvijas Via de Cristo kustība šogad svin 15 gadus. Lai pateiktos un svinētu šo jubileju, vairāk nekā 200 svētceļnieki no visas Latvijas pulcējās uz VdC 15 gadu Jubilejas Ultreyu, kas notika 14. oktobrī Dobelē.

Pasākums iesākās ar kopīgu dievkalpojumu Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc dievkalpojuma visi devās uz Dobeles kultūras namu, kur baudīja kopīgu maltīti, priecājās par atkalredzēšanos, dziedāja, dalījās, uzklausīja dažu labu runātāju, smējās un nobirdināja kādu prieka asaru, arvienvārdsakot priecājās Kungā. Pārsteigumu sagādāja grupa "Jorspeis".

Šajā reizē no Amerikas bija Māc. Mārtiņš un Gunta Irbes (IN 8 un 7, VdC dibinātāji Latvijā), mūsu arhibīskaps Jānis Vanags (LV 7) un Liepājas bīskaps Hans Martins Jensons (LV 4), abi VdC svētceļnieki. Pasākumu lieliski novadīja Arnis un Ieva Sīpoli (LV 9 un 10).

Paldies Ingai Rečai (LV17) par bildēm!

Lastīt tālāk...

Latvijas Via de Cristo 15 gadu jubilejas Ultreya

“Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda.
…Es atzinu, ka viss, ko Dievs dara, tas paliek mūžīgi: tam nevar neko nedz pielikt, nedz atņemt, un Dievs to visu tā ir iekārtojis, lai Viņu bīstas.”
(Salamans Mācītājs 3:1, 14)

15 gadiSavs laiks ir bijis arī Via de Cristo kustības uzsākšanai Latvijā pirms 15 gadiem.

Pateicībā par šī nodoma īstenošanos un piepildījumu, vēlamies Jūs, katru VdC svētceļnieku, aicināt uz “VdC 15 gadu Jubilejas Ultreya”, kas notiks š. g. 14. oktobrī, sestdien, Dobelē.

Iesāksim ar kopīgu Dievkalpojumu plkst. 15.00, Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 1, Dobelē. Svētceļnieki laipni gaidīti ierasties jau no plkst. 14.00, Dobeles draudzes namā - Krišjāņa Barona ielā 1a, Dobelē.
Pēc Dievkalpojuma dosimies tieši pāri ielai uz Dobeles kultūras namu, Baznīcas ielā 6, kur baudīsim kopīgu maltīti, priecāsimies par atkalredzēšanos, dziedāsim, dalīsimies, uzklausīsim dažu labu runātāju, smiesimies, varbūt nobirdināsim kādu prieka asaru, arvienvārdsakot priecāsimies iekš Tā Kunga! (Saskaņā ar jauno tulkojumu “Priecāsimies Kungā!”).

Ar mums kopā šajā dienā būs arī Mārtiņš un Gunta Irbes (VdC dibinātāji Latvijā) un mūsu arhibīskaps, VdC svētceļnieks, Jānis Vanags!

Ultreya dalības maksa ir EUR 10. Tā kā mūsu lielais prieks un iedrošinājums ir tikšanās vienam ar otru, tad dalības maksa nevar būt par šķērsli šim brīdim.  Tie, kuri jūt aicinājumu ziedot vairāk – esiet brīvi to darīt! Ja vienīgais šķērslis piedalīties ir dalības maksa, lūdzu droši dodiet ziņu par to Ievai Sīpolai (kontaktinformācija zemāk), un ja Jums jau šajā brīdī ir zināms, ka mums blakus ir VdC ceļinieks, kurš labprāt būtu kopā ar mums visiem, tomēr tieši finansiālu apsvērumu dēļ nepieteiksies,  lūdzu esiet aktīvi - klusi un mīļi informējiet  par to Ievu Sīpolu.

Kā Salamans teiktu - savs noteikts laiks ir arī pieteikšanās apstiprinājuma nosūtīšanai: lūdzam pieteikties tuvāko 2 nedēļu laikā, līdz š. g. 29. septembrim, sūtot apstiprinājumu Ievai Sīpolai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai īsziņu uz mob.t. 27020111, kā arī iemaksājot dalības maksu EUR 10 VdC bankas kontā, maksājuma mērķī norādot: “15 Ultreya Vārds Uzvārds”.

Bankas rekvizīti: Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731;
Swedbank LV46HABA0551017377709

Būsim visi kopā šajā svētku, pateicības un iedrošinājuma dienā - Ultreyā!

Uz drīzu tikšanos!

Via de Cristo Sekretariāts

vdc logo tiny
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv