Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

¡ Hola, Viesis !

Janvāra ultreya Dubultos!

Bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas. (Sal.pam. 3:6)

Mīļie Svētceļnieki!

Līdz ar sirsnīgu Jaunā gada sveicienu ar lielu prieku aicinām jūs visus uz pirmo Ultreya tikšanos šajā gadā. Tā notiks

sestdien, 27.janvārī, plkst.12.00
Dubultu baznīcā, Baznīcas ielā 13, Jūrmalā.

Uz pusdienām lūdzam pieteikties pie Ineses Kušķes (tel.28379294 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.līdz 23.janvāra vakaram,

Īpaši sirsnīgus sveicienus sūtām Latvijas Via de Cristo Nr.19 vasaras nometņu rektoriem – Arnim Sīpolam un Ingai Rencei, uzsākot gatavošanos nometnēm.

Viņi ļoti lūdz līdz Ultreyai iesūtīt vēl komandas pieteikuma anketas, jo ir pieteikušies tikai mazliet vairāk par pusi abās komandās. Anketas var sūtīt elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., bet anketas varēs saņemt un aizpildīt arī Ultreyas laikā Dubultos.

Rektori un sekretariāts lūdz ikvienu saklausīt un paklausīt Dieva aicinājumam doties kalpošanā komandā!!! Tāpat arī aicinām svētceļniekus jau tagad aizlūgt par rektoriem, komandām, kandidātiem un nometnēm savās mazajās grupiņās.

Atcerēsimies, ka «Ultreya» spāņu valodā nozīmē «uz augšu», «uz priekšu» vai «būt neatlaidīgam». Ultreyas mērķis ir dot un saņemt iedrošinājumu, dzīvojot Ceturtajā dienā, un, kā zināms, ļoti lielu iedrošinājumu sniedz tieši citu kristiešu liecības. Tāpec izmantosim šo iespēju dalīties par aizvadītajā gadā piedzīvoto Kristus klātbūtni mūsu ikdienā! Tāpat vēlamies atgādināt, ka Ultreyās var piedalīties visi svētceļnieki, kuri ir piedalījušies jebkurā VdC nometnē (ne tikai tie, kuri tikko izgājuši nometni), kā arī viņu viesi!

Lūdzu, paņemiet līdzi arī savu:

  • Via de Cristo krustiņu,
  • vārda zīmīti,
  • svētceļnieka rokasgrāmatu,
  • ziedojumu ultreyas organizēšanai — EUR 5,00 (ziedojumam par telpām un pusdienām),
    • Uz pusdienām lūdzam pieteikties pie Ineses Kušķes (tel.28379294 vai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) līdz 23.janvāra vakaram,
  • aizpildīta komandas pieteikuma anketa (ja vēl neesat to izdarījis) vai kandidāta un sponsora anketas, ja sponsorēsiet kandidātu,
  • «groziņš» uzkodām.

Dievs Jūs mīl un mēs arī!
Latvijas VdC sekretariāta vārdā
Sekretāre Gunta Sikora

Birkas: Ceturtā diena, Ultreya

vdc logo tiny
Biedrība "Latvijas Via de Cristo" reģistrācijas nr. 50008116731
Swedbank LV46HABA0551017377709, SWIFT: HABALV22
Jautājumi, ierosinājumi vai ziņojumi par kļūdām mājaslapā: vdc@viadecristo.lv